O nás

Jimeradi.cz přináší hlavně ověřené klasické a bezlepkové recepty a různé návody. Všechny recepty na naší stránce jsou vyzkoušené v naší kuchyni a prověřené našimi chuťovými buňkami. Zdrojem našich receptů bývají u klasických receptů často různé staré kuchařky, ale také recepty našich maminek, babiček nebo kamarádů a známých. U moderních receptů využíváme pro inspiraci také internet. Experimentování se u nás meze nekladou, ale závěrečným sítem projdou pouze ty nejlepší recepty.

DSC_4381web2A kdo pro vás vaří? Především já, vlastním jménem Jana. Velmi ráda vařím, peču a zkouším nové recepty. Mým velikým koníčkem je také pečení a zdobení dortů. Ráda si pochutnám na čemkoli dobrém, od jakéhokoli kvalitního masa až po vegetariánské a jiné zdravé recepty. Při vaření se snažím používat hlavně kvalitní a nejlépe lokální suroviny. Pro maso chodím do svého oblíbeného obchodu v Brně (kde mi jej rádi vykostí, naporcují či namelou) a pro nákup zeleniny využívám trhy nebo bedýnkovou službu. Recepty pro vás také fotografuji.

Vymýšlím pro Vás také bezlepkové recepty, protože mezi námi je mnoho lidí, kteří se musí lepku vyhýbat. Bezlepkových receptů mnoho není, proto se na Jimeradi.cz snažíme, aby většina našich receptů byla vhodná také pro lidi s bezlepkovou dietou.

Doufáme, že se Vám u nás na stránkách bude líbit, a také že tu najdete množství inspirace pro své gurmánské zážitky. Pokud ano, budeme rádi, když nám vyjádříte Vaši spokojenost v komentářích.

2 Responses to O nás

 1. Pavla Stine 19.6.2016 at 9:39 #

  Milá Jano,
  moc se mi líbí recepty a hned některý půjdu zkusit upéci do své bezlepkové pekárničky. Sama také vymýšlím recepty a mnohdy ty nejlepší vycházejí s okamžité inspirace a v stresu. Zákazníci čekají na mé produkty a pečení voní a já nemá co prodávat 🙂 To potom mozek pracuje a kombinuje jako splašený….
  Zvu Vás až budete v Praze na kávu a popovídání a přeji hezké prázdniny
  Babiččina spíž
  Pavla Stine

  • Jana
   Jana 1.7.2016 at 19:40 #

   Dobrý den Pavlo,
   děkuji za ocenění. Až budu v Praze, tak se u vás moc ráda zastavím. Pokud některý recept vyzkoušíte, napište prosím jak chutnal zákazníkům, vždycky mi udělá radost, když vidím, že někomu chutná.

   S pozdravem
   Jana

Napsat komentář